Adres Kontakt Telefony

Telefony
INFORMACJA

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII WE WROCŁAWIU

pl. Hirszfelda 12
53-413 Wrocław

tel 71 36 89 601
tel 71 36 89 602

SEKRETARIAT
ODDZIAŁY, ZAKŁADY, PORADNIE
RZECZNIK PRASOWY DOLNOŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII
REJESTRACJA TELEFONICZNA DLA PACJENTÓW
Gdzie się znajdujemy

KOORDYNATORKI PROCESU LECZENIA ONKOLOGICZNEGO W DOLNOŚLĄSKIM CENTRUM ONKOLOGII:
DCO  Koordynatorzy procesu leczenia onkologicznego
Lp. Imię i nazwisko Dział E-mail Telefon   służbowy
1 Anna Słobodzian Hematologia slobodzian.anna@dco.com.pl 669 220 651
2 Ewa Gil Mięsaki, Czerniaki, Rak Skóry gil.ewa@dco.com.pl 726 100 372
3 Małgorzata Kawalec Nowotwory Narządów Rodnych kawalec.malgorzata@dco.com.pl 669 220 350
4 Agnieszka Skrzeczkowska Nowotwory Narządów Rodnych skrzeczkowska.agnieszka@dco.com.pl 669 220 073
5 Beata Surmiak Nowotwory Narządów Rodnych surmiak.beata@dco.com.pl 726 100 281
6 Pelagia Obolewicz Przewód Pokarmowy obolewicz.pelagia@dcocom.pl 669 220 116
7 Mariola Sopańska Przewód Pokarmowy sopanska.mariola@dco.com.pl 669 220 646
8 Agnieszka Łukasiewicz Przewód Pokarmowy lukasiewicz.agnieszka@dco.com.pl 669 220 379

Nowotwory

Neuroendokrynne

9 Monika Symonowicz Rak Piersi symonowicz.monika@dco.com.pl 781 440 195
10 Ewa Mikosik Rak Piersi mikosik.ewa@dco.com.pl 669 220 473
11 Justyna Płatosz Rak Piersi platosz.justyna@dco.com.pl 669 220 309
12 Danuta Dykowska Rak Piersi dykowska.danuta@dco.com.pl 669 220 418
13 Ewa Jaworska Urologia jaworska.ewa@dco.com.pl 669 220 592
14 Katarzyna Hamera Głowa I Szyja hamera.katarzyna@dco.com.pl 669 220 071
Nowotwory Ośrodkowego Układu Nerwowego
15 Magdalena Weiss Rak Płuca weiss.magdalena@dco.com.pl 726100389

 

Pełnomocnik DCO ds. spraw pakietu onkologicznego:

  • Bartosz Maleszczuk – tel. 515 212 424, 71/36-89-263

email: maleszczuk.b@dco.com.pl

ZMIEŃ WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST