Adres Kontakt Telefony

Telefony
INFORMACJA

Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii

Plac Ludwika Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław

NIP 899 22 28 100
REGON 000290096

tel. 71 3689 601
fax 71 3689 219

SEKRETARIAT
ODDZIAŁY, ZAKŁADY, PORADNIE
KONTAKT DLA MEDIÓW
REJESTRACJA TELEFONICZNA DLA PACJENTÓW
Gdzie się znajdujemy

KOORDYNATORKI PROCESU LECZENIA ONKOLOGICZNEGO

DCOPIH
Koordynatorzy procesu leczenia onkologicznego

Lp.

Imię i nazwisko

Dział

E-mail

Telefon   służbowy

1

Agnieszka Skrzeczkowska

Mięsaki, Czerniaki, Rak Skóry

skrzeczkowska.agnieszka@dco.com.pl

669 220 073

2

Aneta Rozmyślak 

Mięsaki, Czerniaki, Rak Skóry/ Hematologia

rozmyslak.aneta@dco.com.pl

669 220 651

3

Małgorzata Kawalec

Nowotwory Narządów Rodnych

kawalec.malgorzata@dco.com.pl

669 220 350

4

Małgorzata Piórek

Nowotwory Narządów Rodnych

piorek.malgorzata@dco.com.pl

726 100 372

5

Beata Surmiak

Nowotwory Narządów Rodnych

surmiak.beata@dco.com.pl

726 100 281

6

Pelagia Obolewicz

Przewód Pokarmowy

obolewicz.pelagia@dcocom.pl

669 220 116

7

Mariola Sopańska

Przewód Pokarmowy

sopanska.mariola@dco.com.pl

669 220 646

8

Paulina Jagodzińska

Przewód
Pokarmowy

jagodzinska.paulina@dco.com.pl

885 300 258

9

Monika Symonowicz

Rak Piersi

symonowicz.monika@dco.com.pl

781 440 195

10

Ewa Mikosik

Rak Piersi

mikosik.ewa@dco.com.pl

669 220 473

11

Justyna Płatosz

Rak Piersi

platosz.justyna@dco.com.pl

669 220 309

12

Danuta Dykowska

Rak Piersi

dykowska.danuta@dco.com.pl

669 220 418

13

Magdalena Weiss

Rak Płuc

weiss.magdalena@dco.com.pl

726 100 389

14

Malwina Kibało

Rak Płuc

m.kibalo@dcchp.pl

609 904 547

15

Magdalena Czupryn

Rak Płuc

m.czupryn@dcchp.pl

71/334 95 48

16

Beata Sobko

Rak Płuc

b.sobko@dcchp.pl

71/334 95 48

17

Anna Śniecińska

Rak Płuc

a.sniecinska@dcchp.pl

609 904 547

18

Anna Jajuga

Rak Płuc

a.jajuga@dcchp.pl

609 904 547

19

Natalia Winciorek

Hematologia

n.winciorek@dcchp.pl

782 999714

20

Ewa Jaworska

Urologia

jaworska.ewa@dco.com.pl

669 220 592

21

Renata Jabłońska

Urologia

jablonska.renata@dco.com.pl

669 220 535

22

Katarzyna Hamera

Głowa i Szyja; Przełyk

hamera.katarzyna@dco.com.pl

669 220 071

Nowotwory Ośrodkowego Układu nerwowego

Nowotwory neuroendokrynne