ZAPRASZAMY NASZYCH PACJENTÓW I ICH RODZINY NA BEZPŁATNE WYKŁADY I WARSZTATY W DCO

ZAPRASZAMY NASZYCH PACJENTÓW I ICH RODZINY NA BEZPŁATNE WYKŁADY I WARSZTATY W DCO
0 20 marca 2017

Już 27 marca (poniedziałek) rusza trzecia edycja „SZKOŁY DLA PACENTÓW ONKOLOGICZNYCH I ICH RODZIN”.
Organizatorem i pomysłodawcą szkoły jest Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu. Akcję finansowo wspiera „Razem Wygramy” fundacja wspierania onkologii dolnośląskiej.

Wszystkie warsztaty, konsultacje ze specjalistami oraz wykłady są bezpłatne. Chcielibyśmy wesprzeć chorych w zmaganiu się z chorobą nowotworową. Szkoła ma pomóc w lepszym zrozumieniu przebiegu choroby, konieczności stosowania się do zaleceń lekarskich oraz w pozytywnej adaptacji do zmienionych chorobą wyzwań codziennego życia.

Warsztaty i wykłady poprowadzą głównie specjaliści DCO – lekarze, psycholodzy, rehabilitanci, pielęgniarki. W sumie organizatorzy zaplanowali 20 spotkań, które będą odbywały się w poniedziałki i czwartki od godz. 15.30.

Miejsce: DCO przy pl. Hirszfelda 12, BUDYNEK F, II piętro, sala 207 – udział bezpłatny.

Zapisy i dodatkowe informacje: dr Elżbieta Garwacka-Czachor, tel. 71/36 89 260 w godz.9.00-12.00 lub email: garwacka.e@dco.com.pl

Posted in Aktualności by admin
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support