UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT
0 10 stycznia 2019

Szanowni Pacjenci!

Chcielibyśmy poinformować, że w związku z demontażem Clinaca F w Zakładzie Radioterapii Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu, mogą wystąpić utrudnienia w przyjmowaniu pacjentów.

Zgodnie z planem wszystkie prace remontowe i zainstalowanie nowego akceleratora mogą potrwać od stycznia do czerwca 2019 roku. W tym czasie pacjenci będą napromieniani na 5 pozostałych aparatach. W związku z tym, należy się liczyć z dłuższym czasem oczekiwania na rozpoczęcie radioterapii we Wrocławiu.

Istnieje także możliwość leczenia w zamiejscowych filiach Zakładu Radioterapii DCO – w Legnicy i Jeleniej Górze. Tamtejsze aparaty są gotowe do przejęcia części pacjentów. Oba ośrodki radioterapii wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt z bezpośrednim podłączeniem do serwerów znajdujących się w szpitalu we Wrocławiu. Napromienianie odbywa się więc pod kontrolą specjalistów DCO. Dlatego pacjentów z rejonu Legnicy i Jeleniej Góry zachęcamy do leczenia w naszych filiach.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, na jakie jesteście Państwo narażeni.

O sytuacji na bieżąco informować będą lekarze i technicy.

Posted in Aktualności by ADMIN
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support