UWAGA DZIEŃ MATKI W DCO

UWAGA DZIEŃ MATKI W DCO
0 25 maja 2018

„Badajcie się Drogie Mamy, bo my Dzieci Was kochamy” – to już 9 edycja akcji w przedszkolach na terenie Dolnego Śląska i Wrocławia.

Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu wspólnie z  Dolnośląskim Oddziałem Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, jednostkami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Fundacją „Razem Wygramy” po raz dziewiąty organizuje akcję profilaktyczną w przedszkolach. Tuż przed Dniem Matki do przedszkoli na całym Dolnym Śląsku trafią laurki w formie kolorowanek. Każde dziecko dostanie do pokolorowania laurkę, na odwrocie której będzie zamieszczone zaproszenie dla mamy na bezpłatne badanie cytologiczne.

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie zgłaszalności na badania profilaktyczne oraz indywidualne zaproszenie kobiet na bezpłatne badanie cytologiczne – kiedy dziecko wręcza mamie laurkę J

W tym roku ok. 85 tys. laurek trafiło do blisko 1000 przedszkoli na całym Dolnym Śląsku. Akcja została objęta patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Posted in Aktualności by Oleksandr Stepanets
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support