Terapeuta w DCO

Terapeuta w DCO
0 16 czerwca 2015

mgr Magdalena Sadowska – Certyfikowany terapeuta metody C. Simontona

Przyjmuje w:
środy i czwartki w Budynku C, Zakład Teleradioterapii,
pokój nr 1 (obok wejścia głównego)

tel. 512-727-292

 

Jeśli chcesz poczuć się lepiej

Znaleźć odpowiedzi na dręczące Cię pytania

Poprawić komunikację z bliskimi

Poprawić jakość swojego życia

Potrzebujesz wsparcia w swojej walce o zdrowie

Albo po prostu chcesz porozmawiać

Zadzwoń i umów się na spotkanie

 

O mnie

Jestem certyfikowanym terapeutą metody C. Simontona oraz RTZu.
Od dziewięciu lat pracuję w Centrum Onkologii, gdy zaczynałam moją pracę byłam pod wielkim wrażeniem najnowszych metod leczenia konwencjonalnego. Miały dużą skuteczność i w szybkim tempie wprowadzano nowe. Jednak ku mojemu zdziwieniu pacjenci nie byli pełni optymizmu, zdarzało się, że nie chcieli poddać się leczeniu nie wiedząc w nim sensu. Wtedy zrozumiałam, że choroba nowotworowa jest tak napiętnowana, że pacjenci myślą często o niej tylko w jeden sposób “rak to wyrok, wiec po co się leczyć”.
Dziś wiem, że nie tylko ciało choruje na raka ale również psychika. I leczyć należy holistycznie. Najlepsze efekty otrzymuje się gdy leczenie konwencjonalne takie jak radioterapie, chemioterapia czy chirurgia jest wspierane interwencją psychologiczną.
Metodę C. Simontona wybrałam ponieważ, szybko koi ból, przywraca nadzieję i pomaga przywrócić harmonię w naszym ciele. Motywuje do zdrowienia.
Posted in Szpital by Oleksandr Stepanets
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support