Spot o Centrum Chorób Piersi – BREAST UNIT w kinach!

Spot o Centrum Chorób Piersi – BREAST UNIT w kinach!
0 9 czerwca 2016

Skrócona wersja naszego filmu o Breast Unit będzie od piątku emitowana we wrocławskich kinach – Nowe Horyzonty i w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

„Breast Unit” opowiada o nowoczesnym systemie leczenia raka piersi, w którym najważniejszy jest czas i współpraca wielodyscyplinarnego zespołu specjalistów.

DCO jest pierwszym publicznym szpitalem w Polsce, który zdecydował się na taką formę komunikacji z pacjentem. To także akcja profilaktyczna.

W kilkuminutowym filmie samych siebie zagrali lekarze różnych dyscyplin, a obok specjalistów wystąpiły prawdziwe pacjentki – te już wyleczone i te, które nadal się leczą z powodu raka piersi.

Swojego głosu użyczyła w filmie jedna z najlepszych polskich aktorek Kinga Preis.

Od piątku 10 czerwca w dwóch wrocławskich kinach  będzie można zobaczyć przed seansami filmowymi – spot – skróconą wersję filmu o Breast Unit.

Film i 30-sekundowy spot wyprodukowało studio MANIFIESTA, a zapłaciła za to Fundacja Wspierania Onkologii Dolnośląskiej „Razem wygramy”.

Breast Unit” można obejrzeć w serwisie  Youtube, stronie internetowej DCO oraz na profilu szpitala na facebooku.

Posted in Aktualności by admin
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support