Poszukujemy magistrów farmacji do pracy w Pracowni Przygotowywania Leków Cytostatycznych

Poszukujemy magistrów farmacji do pracy w Pracowni Przygotowywania Leków Cytostatycznych
0 26 października 2018

Podstawowe informacje dla osób zainteresowanych:

Zgłoszenia należy składać w terminie do 05.11.2018. do godz. 13.00 pocztą e-mail na szozda.m@dco.com.pl (zastrzegamy sobie prawo brania pod uwagę tylko dokumentów otrzymanych do dnia 05.11.2018)

 Oferujemy:

Stanowisko pracy o innej specyfice niż typowa praca apteczna umożliwiające rozwijanie posiadanej wiedzy i umiejętności oraz stawiające nowe wyzwania.

 1. Miejsce pracy w placówce o dobrej sytuacji finansowej dające poczucie bezpieczeństwa i stabilności.
 2. Praca w „Pracowni przygotowywania leków cytostatycznych” zorganizowanej z uwzględnieniem aktualnych standardów i wyposażonej w wysokiej klasy urządzenia (m.in. specjalne komory laminarne przeznaczone do pracy z cytostatykami, system informatyczny wspierający produkcję leków).
 3. W ramach różnych form wsparcia socjalnego dostępna jest możliwość dofinansowania pakietu sportowego.

Wymagania

 1. Wymagania niezbędne:

1.1.   Wykształcenie wyższe farmaceutyczne (dyplom ukończenia studiów farmaceutycznych oraz „Prawo samodzielnego wykonywania zawodu”)

 1. Wymagania dodatkowe:

2.1.   Znajomość technik pracy aseptycznej oraz procedur epidemiologicznych w obiektach wytwarzających produkty farmaceutyczne w warunkach aseptycznych, łatwość w przyswajaniu nowych standardów pracy

2.2.   Umiejętność posługiwania się sprzętem jednorazowego użytku

2.3.   Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego

2.4.   Umiejętność pracy z wykorzystaniem wsparcia systemu informatycznego

2.5.   Dobra znajomość obsługi komputera i składowych pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)

2.6.   Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność

2.7.   Umiejętność pracy w zespole

2.8.   Umiejętność organizacji pracy, efektywnego zarządzania czasem, samodzielność, dyspozycyjność

2.9.   Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, kreatywność

2.10. Odporność na stres

 1. Mile widziane:

3.1.   Doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej

3.2.   Doświadczenie w pracy w „Pracowni przygotowywania leków cytostatycznych”

3.3.  Posiadanie w dotychczasowym przebiegu pracy doświadczenia bezpośredniego uczestniczenia w przygotowywaniu leków w dawkach indywidualnych

 1. Dokumenty:

   CV oraz list motywacyjny

Podstawowe informacje dotyczące stanowiska pracy:

 1.  Podstawowy zakres obowiązków proponowanego stanowiska pracy:

1.1.      Przygotowywanie leków cytostatycznych (również doustnych)

1.2.      Udział w procesie produkcji leków w dawkach indywidualnych

1.3.   Uczestniczenie we wszystkich etapach czynności związanych z produkcją leków cytostatycznych – m.in. postępowania przetargowe (opracowywanie dokumentacji przetargowej), kontrola nad właściwym zaopatrzeniem i zamawianie produktów oraz kontrola poprawności zleceń na produkcję leków.

1.4.      Wszystkie obowiązki wchodzące w zakres  stanowiska „asystenta farmaceuty” w aptece szpitalnej

 1. Ogólny zakres godzin pracy:

2.1.   Praca w dni robocze w godzinach 06:45 – 17.00. W związku z powyższym należy być przygotowanym na pracę w systemie zmianowym.

2.2.   Praca w soboty i dni wolne od pracy.

 1. Praca z substancjami potencjalnie niebezpiecznymi (cytostatycznymi), która wykonywana będzie w warunkach uwzględniających zalecane środki bezpieczeństwa (przygotowywanie leków w komorach laminarnych specjalnie do tego przygotowanych, odzież ochronna, itp.).

 W treści zgłoszenia prosimy umieścić następująca formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu. Zostełem/ am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako rodo, Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu informuje, że:

 1. Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, z siedzibą pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław, dalej jako ADO.
 2. ADO zatrudnia Inspektora Ochrony Danych, e-mail: iod@dco.com.pl.
 3. Pana/ Pani dane osobowe są przetwarzane przez ADO w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy u ADO, stosownie do postanowień art. 22¹ ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018, poz. 108 ze zm.), a w pozostałym zakresie na podstawie Pana/ Pani dobrowolnej zgody.
 4. Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres w zakresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania danych osobowych, nie dłużej jednak niż do dnia podanego w ogłoszeniu o pracę lub do czasu ewentualnego wcześniejszego wycofania przez Pana/ Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
 5. Podanie przez Pana/ Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział.
 6. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, w także prawo do przenoszenia danych.
 7. Pana/ Pani dane osobowe nie są udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt 9 rodo. Pana/ Pani dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
 8. Pana/ Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
 9. Pana/ Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez ADO, w tym profilowaniu przy realizacji rekrutacji.
 10. Ma Pan/ Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
 11. Ma Pan/ Pani prawo wniesienia skargi do Biura Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), ul. Stawki 2 , 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax. 22 531 03 01, kancelaria@puodo.gov.pl.

 

 

Posted in Aktualności, Ogłoszenia by admin
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support