NASZ BREAST UNIT W KONKURSIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ

NASZ BREAST UNIT W KONKURSIE KOMISJI EUROPEJSKIEJ
0 21 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

Każdego roku Komisja Europejska nagradza projekty finansowane z unijnych funduszy, które wyróżniają się wysokim poziomem doskonałości i proponują nowe podejścia do rozwoju regionalnego. Zakwalifikowane projekty zajmują centralne miejsce w unijnych działaniach komunikacyjnych, aby dzięki temu mogły stać się inspiracją dla pozostałych regionów i kierowników projektów z całej Europy.

Z radością i dumą możemy Państwa poinformować, że projekt utworzenia Centrum Chorób Piersi – Breast Unit został zakwalifikowany do finałowej rundy konkursu. Już 9 lipca na stronie: ec.europa.eu/regiostars będzie można sprawdzić, czy dostaliśmy się do ścisłego finału.

Finaliści zostaną zaproszeni na uroczystą ceremonię rozdania nagród w Brukseli 9 października 2019.

Nasz projekt konkuruje jednak z około 200 obiektami z całej Unii Europejskiej, w tym także z Polski. Od teraz każdy głos jest na wagę złota! Dlatego gorąco zachęcamy Państwa do zagłosowania na projekt DCO pt. „Breast Unit in Wroclaw, Poland”.
Link do głosowania: https://ec.europa.eu/regional_policy/en/regio-stars-awards/2019/categ5

Posted in Aktualności by ADMIN
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support