Konferencja

I FORUM LEKARZE LEKARZOM

14.09.2019

Szanowni Państwo!

  • Konferencja “FORUM LEKARZE-LEKARZOM” to unikatowy projekt, mający na celu uwydatnienie roli i wartości współpracy pomiędzy  ekspertami z różnych dziedzin, na rzecz podnoszenia jakości systemu ochrony zdrowia, w tym kluczowego dla nas sektora opieki onkologicznej w Polsce.
  • Podczas konferencji „Forum Lekarze – Lekarzom” będziemy chcieli porozmawiać o ważnych, choć trudnych kwestiach, w sposób otwarty i merytoryczny.
  • Będziemy chcieli :
  • pokazać, jak ważnym aspektem jest edukacja zdrowotna i jak realizować skuteczny skryning w Polsce, nie mając oszałamiającego budżetu na promocję badań.
  •   uwydatnić problemy, z jakimi borykają się dziś pacjenci i pracownicy sektora medycznego w Polsce.
  •  znaleźć jak najwięcej kluczowych rozwiązań, które usprawnią system ochrony zdrowia i podniosą jakość opieki medycznej.

Pokażemy, jak ważne jest wsparcie psychologa dla pacjenta, jego rodziny, ale też dla pracowników sektora medycznego.

Pochwalimy to, co jest dobre w systemie i zastanowimy się nad tym, co możemy ulepszyć już dziś.

Powiemy też, jak ważna jest współpraca sektora medycznego z niemedycznym- jak ważną rolę odgrywają we wspieraniu nas media, samorządowcy i organizacje pacjenckie.

Jakość i rozwiązania, jakie wypracujemy dziś, to jakość ochrony zdrowia dla nas wszystkich w przyszłości, dla naszych bliskich, przyjaciół, dla nas samych. Pamiętajmy o tym, realizując na co dzień nasze zadania w pracy.

Choroba jest demokratyczna i może dotknąć każdego z nas. Zadbajmy więc wspólnie o to, aby jakość opieki medycznej była taka, jak byśmy sami tego oczekiwali.

Wierzymy w to, że udział w konferencji stworzy fundamenty do budowania dobrej jakości w ochronie zdrowia przy synergii wysiłku, doświadczenia oraz zaangażowania ekspertów z sektora medycznego i niemedycznego.

Mamy nadzieję, że udział w konferencji  doda wszystkim zgromadzonym motywacji i energii oraz sporo nowych pomysłów do wdrażania pozytywnych zmian w codziennej pracy.

Z wyrazami szacunku i serdeczności,

Zespół Projektowy WOK

Szanowni Państwo, przedłużamy rejestrację on-line na konferencję FORUM LEKARZE LEKARZOM do dnia 12.09.2019! Zapraszamy do udziału!

UWAGA !!! Lekarze, którzy zarejestrują się na konferencję “FORUM LEKARZE LEKARZOM”, będą mogli zrealizować praktyczne szkolenie z wystawiania e- recepty podczas konferencji.

Dane osobowe*
E-mail:*
Nr telefonu*
-
Osoba z niepełnosprawnościami *
Czy w związku z Pani/Pana niepełnosprawnością wymagane są specjalne warunki/udogodnienia (np. podest do wjeżdżania wózkiem inwalidzkim, pomoc drugiej osoby przy poruszaniu się, itp)Prosimy o udzielenie odpowiedzi i określenie, jaki rodzaj udogodnień /pomocy będzie niezbędny :
Grupa zawodowa:*
Lekarz - specjalizacja*
Oświadczam, że zapoznałam/-em się Regulaminem uczestnictwa w „Forum Lekarze Lekarzom” i rozumiem treść niniejszego dokumentu oraz świadomie wyrażam zgodę na akceptację niniejszych treści. *
Oświadczam, że spełniam kryteria kwalifikowalności, określone w Regulaminie uczestnictwa w „Forum Lekarze Lekarzom”.*

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support