ODWOŁANA!!! Konferencja I Forum “Lekarze-Lekarzom”

ODWOŁANA!!! Konferencja I Forum “Lekarze-Lekarzom”
0 5 czerwca 2018

Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od Organizatora, konferencja “I Forum Lekarze -Lekarzom” odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy wkrótce.

Zapraszamy do śledzenia aktualności .

 

Zespół projektowy
Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego
Programy Profilaktyczne
w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu.”

 

Szanowni Państwo,

Zespół Projektowy Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Programy Profilaktyczne ma przyjemność ogłosić otwarcie rekrutacji na konferencję I Forum “Lekarze-Lekarzom” realizowaną w ramach działań związanych z Projektem pn.:

“Program Profilaktyki Pierwotnej i wczesnego wykrywania Nowotworów Głowy i Szyi na terenie województw dolnośląskiego, lubuskiego i opolskiego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego”.

Konferencja odbędzie się 16.06.2018r (sobota) w godzinach 9:00-15:00,

W Sali konferencyjnej Dolnośląskiej Izby Lekarskiej przy al. Matejki 6 we Wrocławiu. 

W Forum mogą wziąć udział  osoby, które :

 • wypełnią i dostarczą Organizatorowi Forum deklarację przystąpienia ( wraz z podpisanym regulaminem i oświadczeniem Uczestnika) do Programu Profilaktyki Pierwotnej i wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego w ramach uczestnictwa w konferencji Forum „Lekarze Lekarzom”, która jest organizowana w związku z realizacją zadania 4. Projektu: Stworzenie Platformy Współpracy, i  które spełniają poniższe kryteria:
 • osoby zamieszkujące w jednym z trzech województw: dolnośląskie, opolskie lub lubuskie,

reprezentujące jedną z poniższych grup :

 • przedstawiciele władz
 • przedstawiciele organizacji skupiających pacjentów chorych na nowotwory głowy i szyi,
 • lekarze specjaliści z zakresu laryngologii, okulistyki, neurologii, neurochirurgii, radiologii, radioterapii, onkologii klinicznej, patomorfologii
 • przedstawiciele mediów
 • przedstawiciele organizacji pozarządowych działających w obszarze ochrony zdrowia,
 • przedstawiciele samorządu zawodowego lekarzy i lekarzy specjalistów.

 

Dokumenty do pobrania znajdują się poniżej.

Dokumenty należy dostarczyć do Organizatora Forum w oryginale w wersji kolorowej :

 • osobiście w zaklejonej i opisanej kopercie ( imię, nazwisko, adres potencjalnego uczestnika ) z dopiskiem:„ WOK- Rekrutacja Forum Lekarze Lekarzom”
 • drogą pocztową do siedziby Organizatora na adres:Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu pl. Hirszfelda 12 53-413 Wrocławz dopiskiem: „WOK – Rekrutacja Forum Lekarze- Lekarzom”

lub

 • drogą elektroniczną -organizator dopuszcza przesłanie dokumentacji na potrzeby rekrutacji drogą elektroniczną na adres e-mail:

forum.lekarzy@dco.com.pl

!!! Uczestnicy, którzy zdecydują się przesłać zgłoszenie udziału w Forum drogą elektroniczną ( w takim przypadku wymagane są wypełnione skany dokumentów wraz z podpisami), najpóźniej w dniu konferencji (16.06.2018 do godz. 9.00) będą zobowiązani przekazać Organizatorowi Forum komplet dokumentów w oryginale w wersji kolorowej !!!

 

Serdecznie Zapraszamy.

Regulamin i deklaracja Uczestnictwa w FORUM Lekarze-Lekarzom

Zaproszenie na Forum Lekarze Lekarzom

Oświadczenie uczestnika projektu

 

Posted in Aktualności by Oleksandr Stepanets
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support