KOMUNIKAT DLA PACJENTÓW DCO – KONSULTACJE ANESTEZJOLOGICZNE -ANKIETA ANESTEZJOLOGICZNA

KOMUNIKAT DLA PACJENTÓW DCO – KONSULTACJE ANESTEZJOLOGICZNE -ANKIETA ANESTEZJOLOGICZNA
0 26 marca 2020

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną musimy zmienić zasady działania Poradni Anestezjologicznej wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom.

Pomimo ciężkiej sytuacji w kraju staramy się aby szpital funkcjonował w miarę normalnie.

Konsultacja anestezjologiczna jest wymagana przed każdym zabiegiem operacyjnym.

W tym celu opracowaliśmy dla Państwa informację, z którą mogą się Państwo zapoznać w domu, a po przybyciu do szpitala wyjaśnić wszelkie wątpliwości podczas rozmowy z lekarzem anestezjologiem.

Prosimy o zapoznanie się z załączoną ankietą anestezjologiczną, a następnie w miarę możliwości o wydrukowanie i wstępne jej wypełnienie.

Personel szpitala skontaktuje się z Państwem i poinformuje o planowanej rozmowie z anestezjologiem podając konkretny dzień i zakres godzin.

Będą mieli Państwo wystarczająco dużo czasu, żeby do tej rozmowy się przygotować, co ułatwi jej przeprowadzenie przez telefon.

Jeśli mają Państwo problem, poproście osobę z rodziny lub znajomego o pomoc .

Prosimy przygotować listę przyjmowanych aktualnie leków oraz dotychczasową historię choroby (wypisy ze szpitali, konsultacje specjalistyczne).

Z poważaniem

Zespół Anestezjologiczny Dolnośląskiego Centrum Onkologii

 

 

Posted in Aktualności by ADMIN
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support