KOMUNIKAT DLA PACJENTÓW- awaria aparatu TrueBeam

KOMUNIKAT DLA PACJENTÓW- awaria aparatu TrueBeam
0 23 marca 2017

Szanowni Pacjenci

W związku z nagłą awarią aparatu TrueBeam w Zakładzie Radioterapii Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu, informujemy, że mogą zdarzyć się opóźnienia w przyjęciu wszystkich planowanych pacjentów.

Zapewniamy, że staramy się tak organizować pracę pozostałych aparatów, żeby chorzy jednak zostali poddani terapii w odpowiednim czasie, zgodnie ze wskazaniami medycznymi.

Istnieje także możliwość leczenia w zamiejscowych filiach Zakładu Radioterapii DCO w Legnicy i Jeleniej Górze. Oba ośrodki radioterapii wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt z bezpośrednim podłączeniem do serwerów znajdujących się w szpitalu we Wrocławiu.

Leczenie odbywa się więc pod kontrolą specjalistów DCO.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że już w czerwcu Zakład Radioterapii DCO będzie dysponował nowym aparatem do radioterapii, co znacznie usprawni przyjmowanie i leczenie pacjentów.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, na jakie jesteście Państwo narażeni z powodu awarii sprzętu.
O sytuacji na bieżąco informować będą lekarze i technicy.

Posted in Aktualności, Szpital by admin
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support