DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII WE WROCŁAWIU ZATRUDNI GŁÓWNEGO SPECJALISTĘ DS. SANITARNYCH

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII WE WROCŁAWIU ZATRUDNI GŁÓWNEGO SPECJALISTĘ DS. SANITARNYCH
0 21 sierpnia 2020

Obszar odpowiedzialności: DCO siedziba we Wrocławiu oraz filie DCO: w Legnicy i Jeleniej Górze

Podstawowe zadania, jakie będą należały do nowo zatrudnionego Pracownika to m. in.:

 1. Zapewnienie ciągłości dostaw mediów: c.w., z.w., ciepła, ciepła technologicznego, gazu, gazów medycznych do  budynków szpitala; zapewnienie ciągłości pracy urządzeń medycznych obsługujących specjalistyczne pracownie medyczne; zapewnienie ciągłości pracy urządzeń technicznych;
 2. Nadzór nad urządzeniami i instalacjami technicznymi  sanitarnymi, obiektami budowlanymi,;
 3. Przygotowywanie danych i analiz służących prowadzeniu właściwej polityki energetycznej w firmie;
 4. Nadzorowanie i rozliczanie prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne i konserwatorów szpitala;
 5. Nadzór nad realizowanymi przez Szpital zadaniami remontowo – inwestycyjnymi
  w branży sanitarnej, w tym: budżetowanie, kontrola przebiegu realizacji, rozliczanie, nadzór nad dokumentacją techniczną;
 6. Przygotowywanie w części technicznej branży sanitarnej, zgodnie z wymaganiami ustawy PZP, opisów przedmiotu zamówienia dla zadań remontowo – inwestycyjnych realizowanych przez Szpital wraz z uczestnictwem w komisjach przetargowych na wyłonienie wykonawców tych zadań;
 7. Współtworzenie harmonogramów serwisowania, monitorowanie i rozliczanie serwisów zewnętrznych dla branże sanitarnej;
 8. Współtworzenie planów rocznych remontów, usług i dostaw;
 9. Nadzorowanie i rozliczanie prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne i konserwatorów szpitala;
 10. Rozliczanie dostaw mediów i tworzenie kluczy podziału kosztów dla jednostek wewnętrznych DCO;
 11. Wsparcie Kierownika Działu Technicznego w czynnościach związanych ze stosowaniem i przestrzeganiem wewnętrznych procedur obowiązujących w Szpitalu, w szczególności związanych z technicznym utrzymaniem ruchu i funkcjonowaniem Szpitala.

 

Wymagania stawiane przez Pracodawcę:

 1. wykształcenie wyższe techniczne – sanitarne,
 2. minimum 5 lat praktyki w zawodzie,
 3. umiejętność czytania dokumentacji projektowej, w szczególności schematów pracy kotłowni , sprężarkowni , węzłów cieplnych , układów sterowania i automatyki central wentylacyjnych i agregatów wody lodowej,
 4. znajomość prawa energetycznego i budowlanego,
 5. umiejętność sporządzania kosztorysów,
 6. biegła obsługa komputera,
 7. uprawnienia energetyczne, tj. świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku DOZORU dla urządzeń GRUPY: 2 i 3 („D2”, ”D3”).

Oferujemy:

 1. zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 2. pracę w przyjaznej atmosferze

 

 

Oferty (CV) prosimy składać za pomocą przycisku „aplikuj”

Dodatkowe informacje i zapytania na adres mailowy: sliwonik.m@dco.com.pl

 

W treści zgłoszenia prosimy umieścić następująca formułę:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu. Zostełem/ am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem

 

DCO kontaktować się będzie tylko z wybranymi kandydatami.

 

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako rodo, Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu informuje, że:

 1. Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu, z siedzibą pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław, dalej jako ADO.
 2. ADO zatrudnia Inspektora Ochrony Danych, e-mail: iod@dco.com.pl.
 3. Pana/ Pani dane osobowe są przetwarzane przez ADO w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracy u ADO, stosownie do postanowień art. 22¹ ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018, poz. 108 ze zm.), a w pozostałym zakresie na podstawie Pana/ Pani dobrowolnej zgody.
 4. Pana/ Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres w zakresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania danych osobowych, nie dłużej jednak niż do dnia podanego w ogłoszeniu o pracę lub do czasu ewentualnego wcześniejszego wycofania przez Pana/ Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
 5. Podanie przez Pana/ Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział.
 6. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, w także prawo do przenoszenia danych.
 7. Pana/ Pani dane osobowe nie są udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 4 pkt 9 rodo. Pana/ Pani dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
 8. Pana/ Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
 9. Pana/ Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez ADO, w tym profilowaniu przy realizacji rekrutacji.
 10. Ma Pan/ Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
 11. Ma Pan/ Pani prawo wniesienia skargi do Biura Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), ul. Stawki 2 , 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax. 22 531 03 01, kancelaria@puodo.gov.pl.
Posted in Aktualności, Ogłoszenia by ADMIN
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support