Rejestracja na konferencję „ Forum Lekarze- Lekarzom”

Rejestracja na konferencję „ Forum Lekarze- Lekarzom”
0 8 sierpnia 2019

Ruszyła rejestracja na konferencję „ Forum Lekarze- Lekarzom” 14.09.2019 Wrocław.

Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Programy Profilaktyczne w DCO we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić lekarzy i pielęgniarki do udziału w unikatowej konferencji, poświęconej stworzeniu platformy współpracy pomiędzy sektorem medycznym i niemedycznym na rzecz podniesienia jakości w systemie ochrony zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem opieki onkologicznej w Polsce.

Szanowni Państwo!

Konferencja “FORUM LEKARZE-LEKARZOM” to unikatowy projekt, mający na celu uwydatnienie roli i wartości współpracy pomiędzy ekspertami z różnych dziedzin, na rzecz podnoszenia jakości systemu ochrony zdrowia, w tym kluczowego dla nas sektora opieki onkologicznej w Polsce.

Link do panelu rejestracyjnego i strony konferencji :

https://www.dco.com.pl/konferencja/

Podczas konferencji „Forum Lekarze – Lekarzom” będziemy chcieli :

  • porozmawiać o ważnych, choć trudnych kwestiach, w sposób otwarty i merytoryczny.
  • pokazać, jak ważnym aspektem jest edukacja zdrowotna i jak realizować skuteczny skryning w Polsce, nie mając oszałamiającego budżetu na promocję badań.
  • uwydatnić problemy, z jakimi borykają się dziś pacjenci i pracownicy sektora medycznego w Polsce.
  • znaleźć jak najwięcej kluczowych rozwiązań, które usprawnią system ochrony zdrowia i podniosą jakość opieki medycznej.

Pokażemy, jak ważne jest wsparcie psychologa dla pacjenta, jego rodziny, ale też dla pracowników sektora medycznego.

Omówimy temat problematyki nowotworów głowy i szyi.

Pochwalimy to, co jest dobre w systemie i zastanowimy się nad tym, co możemy ulepszyć już dziś.

Powiemy też, jak ważna jest współpraca sektora medycznego z niemedycznym- jak ważną rolę odgrywają we wspieraniu nas media, samorządowcy i organizacje pacjenckie.

Zaprosiliśmy do współpracy wspaniałych ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami z uczestnikami konferencji.

Jakość i rozwiązania, jakie wypracujemy dziś, to jakość ochrony zdrowia dla nas wszystkich w przyszłości, dla naszych bliskich, przyjaciół, dla nas samych. Pamiętajmy o tym, realizując na co dzień nasze zadania w pracy. Choroba jest demokratyczna i może dotknąć każdego z nas. Zadbajmy więc wspólnie o to, aby jakość opieki medycznej była taka, jak byśmy sami tego oczekiwali.

Wierzymy w to, że udział w konferencji stworzy fundamenty do budowania dobrej jakości w ochronie zdrowia przy synergii wysiłku, doświadczenia oraz zaangażowania ekspertów z sektora medycznego i niemedycznego. Mamy nadzieję, że udział w konferencji doda wszystkim zgromadzonym motywacji i energii oraz sporo nowych pomysłów do wdrażania pozytywnych zmian w codziennej pracy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! Z wyrazami szacunku i serdeczności, Zespół Projektowy WOK

Posted in Aktualności by ADMIN
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support